Třetí zápas - výhra nad doposud neporaženými Astropantery

09.01.2014 21:41

Ve třetím zápase jsme narazili na nováčky a pro nás neznámý tým - Astropanteři. V prvních dvou zápase vyhráli svá utkání poměrně jednoznačným poměrem, takže měli představovat zdatné protivníky.
Začátek zápasu jsme neměli vůbec dobrý, jakoby všechny ještě tížilo vánoční cukroví. Soupeř měl řadu šancí a díky našemu brankáři a jejich neschopnosti v zakončování jsme první minuty přečkali. Následně zásluhou dvou přesných dorážek z předbrankové prostoru jsme šli do vedení 2:0, soupeř však stihl ještě půl minuty před koncem poločas snížit na 2:1 po naší chybě (navíc gól nepřekročil brankovou čáru a neměl být uznán). V druhém poločase jsme však hru zlepšili, míček jsme povětšinou drželi na svých hokejkách. Navíc nám pomohl nesmyslný zkrat jednoho z protihráčů, který se rozhodl vyvolat pěstní souboj a následně vyhrožovat, že zabije každýho, kdo se ho dotkl :D (za toto pro diváky vítané představení byl odměněn trestem 5 min. + do konce). Postupně jsme tedy soupeři rychle odskočili na rozdíl 3-5 branek a utkání jsme již v pohodě dohráli.

Velmi dobrým výkonem se prezentoval náš brankář a díky většímu důrazu kolem branky (4 góly ze 7 byly z dorážek) jsme vyhráli v konečném poměru 7:3.