Třetí letošní výhra a první s čistým kontem

26.12.2012 15:04

Po dvou vyhraných zápasech nastoupili Tempišáci proti dalšímu nováčkovi letošního ročníku – Hrajutojakodebil. Tento „tým“ nepředstavoval pro skvěle hrající hráče STF Tempish žádnou větší překážku. Po 3. minutách jsme již vedli o 2 branky, když se trefil opět při chuti hrající Pavel Houserek a David Macoun. Následně náš tým přečkal 2 oslabení, aby mohl opět udeřit. Třetí branku po krásné přihrávce vstřelil Standa Hejl. Soupeř se po celé utkání dostával do šancí spíše sporadicky. Proto postupem času začala hra týmu Hrajutojakodebil přibírat na tvrdosti. Největší emoce na hřišti zavládly po nevybíravém zákroku na Radka Kalinu, který se jen těžko sbíral po výletu mimo hřiště. Ve 24. minutě uklidil míček do soupeřovy branky Honza Tomsa – 4:0. A střelecký učet uzavřel kdo jiný než Pavel Houserek.

Takto se zrodilo první čisté konto skvěle chytajícího Petra Milichovského. Na závěr přeju všem fanouškům i hráčům STF Tempish krásné prožití vánočních svátků a pevné zdraví a hodně štěstí v roce 2013.