Report STF Tempish - Antiflóčko

02.02.2010 01:56

STF Tempish – Antiflóčko 4:2 (2:1)

 

Sestava:

 Brankář: Petr

 Obránci: Standa, Adrian, David

 Útočníci: Honza, Jirka, Iva – Ondra U., Lukáš, 

Branky:   1:22 Honza (David), 7:53 Standa, 15:49 Adrian (David), 19:29 Standa   - góly soupeře: 11:53, 29:30

Vyloučení:  0:1

Střely:  8:9

 

Zajímavosti:

 # po 49 vteřinách využitá přesilovka

# Standa 2+0, David 0+2

# Adrian - vítězný a zároveň 1. gól v sezoně

 

Parádní představení Tempišáků

 Ve středu 17.2. se odehrál v hale na Harcově pro nás velice důležitý zápas. Soupeřem nám tentokrát byl tým Antilóčko. Před tímto zápasem jsme na soupeře ztráceli 3 body, pokud jsme tedy chtěli vylepšit naše umístění v tabulce – cíl byl jasny: vítězství. V naší brance se po zranění opět objevil Petr. Naopak v poli naše řady viditelně prořídli.

Do utkání jsme vstoupili velice aktivně. Již z první střeli padl první gól utkání. David přihrál Honzovi a ten přízemní střelou překvapil brankaře Antiflóčka – 1:0. Následně se hra přelévala od branky k brance. V čase 7:53 si soupeř pomohl v jednom  osobním souboji faulem, čehož si všiml rozhodčí. Okamžitě rozehraný trestný úder, spolu s výborným stíněním před brankařem vedl k naší druhé brance 2:0. Střelcem této branky byl Standa, pro něhož to byl první gól v tomto ročníku. Hra i nadále pokračovala ve stejném duchu. Šance na skórování byly na obou dvou stranách, ale většina střel končila mimo branky nebo brankáři byli na ve správný čas na správném místě. V čase 11:53 se dočkal branky též soupeř – 2:1.  Po zaváhání jednoho z Tempišáků, který vyvezl míček před branku, kde ho odevzdal protihráči. Měl soupeř již snadnou cestu ke gólu.

Na začátku druhé části měli Tempišáci výhodu přesilové hry, kterou dokázal v čase 15:49 využít Adrian. Zužitkoval tak Davidovu přihrávku před branku – 3:1. Další důležitý okamžik utkání následoval v čase 19:29, když Standa využil nedůsledné obrany soupeře a překonal již podruhé soupeřova brankaře - 4:1. Od tohoto okamžiku jsme se soustředili především na plnění obraných povinností, což se nám víceméně dařilo. S postupem času pochopitelně kulminovala snaha soupeře vstřelit gól. To se mu sice povedlo v poslední minutě utkání – 4:2, jenže tento gól již nemohl ohrozit naše druhé vítězství v sezóně.

    Osobně jsem moc rád, že jsme tento zápas dotáhli do vítězného konce. Pochvalu za odvedený výkon na hřišti se zaslouží všichni hráči včetně brankaře. Tento zápas jenom potvrdil, že i v okleštěné sestavě můžeme vyhrát zápas. Velké díky patři též našim fanouškům a fanynkám, jejichž řady se i nadále rozrůstají.