Povinná výhra předčasně zajistila 1. místo ve skupině C

23.03.2014 11:14

Předposledním soupeřem v základní části harcovké florbalové ligy nám byl tým se zajímavým názvem - Nevinný Výstřik. Postavení jednotlivých týmů v tabulce skupiny C nasvědčovalo, že by se mohlo jednat celkem o jednoznačný zápas.  Zde bych chtěl vyzvednout soupeřův tým za to, že zápas předem nevzdal a přistoupil k němu se vší zodpovědností.
            Již několik málo minut po úvodním vhazování, bylo každému v hale jasné, kdo je pánem na hřišti. Zápas byl v jednoznačné režii našeho týmu. Marná byla snaha hráčů a hráček Nevinného Výstřiku. I přes nevyužití velké porce šancí jsme o poločase vedli 5:1. Velkou zásluhu na tom měl jeden nejmenovaný útočník, který v zápase nasbíral 6 kanadských bodu (3+3). Z níže uvedených statistik vám jméno hráče bude jistě zřejmé.

Zbytek zápasu se odehrál ve stejném duchu jako první půle a tak Tempišáci dokráčeli k jasné výhře 8:2.

Touto jasnou výhrou si STF Tempish s předstihem zajistil 1. místo ve skupině C. Ani případná prohra v posledním zápase základní části již nemůže ohrozit naše nejlepší umístění v historii.

8 : 2 - Hejl S. (Hruška T.)

Poslední zápas základní části odehrají Tempišáci  9. 4. 2014 od 19:00, kdy nám bude soupeřem nevyzpytatelný tým s názvem Šavlozubé Kuny.