Důležitá výhra nad Triskáči

05.02.2011 21:17

Dalším soupeřem v Hfbl nám byli na harcovce dobře známí Triskáči. Loni soupeř skončil na výborném 4. místě celé harcovky. Před zápasem dokonce vedl i naší tabulku, takže nám bylo z řad diváků vypichováno, že si jdeme pro jasnou porážku. Jakmile ale začal zápas, ukázalo se, že situace vypadá jinak. Triskáči určitě nepřipomínali loni čtvrtý tým ligy. Spíše se zdálo, jako by měli natankováno nějaké nízkooktanové palivo, čímž měli problém s výkonem svého stroje. Od začátku byl zápas vyrovnaný. Na konci poločasu jsme však šli do vedení - Honza T. zachytil soupeřovu špatnou rozehrávku a vymetl pavučiny v levém růžku soupeřovi branky - 1:0. Ve druhém poločase se soupeř sice snažil vyrovnat, ale žádnou vyloženou šanci si nepřipravil, popř. šlo většinou o střely mimo bránu nebo spolehlivě trefovali našeho brankáře. Naopak po několika našich šancí přišla další špatná rozehrávka soupeře a na 2:0 zvyšoval Pavel H. Navíc ještě další uklidnění přišlo z hokejky Davida M., který se přímo z rozehrávky z poloviny hřiště trefil krásně pod ,,víko'' - 3:0. V dalších minutách se nám ještě podařilo orazítkovat tyčku i břevno a už jsme čekali, že zápas v klidu dohrajeme. Přišlo však ještě snížení, kdy do naší branky zapadla dalekonosná skákající střela. Soupeř začal více napadat a zkusil na konci dokonce i hru bez brankáře, ale výhru 3:1 jsem si už pohlídali, takže 3 body jsou naše. :)

STF Tempish - Triskáči

3:1

góly (asistence) tempišáků:

1:0  Tomsa J. (bez asistence)

2:0  Houserek P. (Tomsa J.)

3:0  Macoun D. (bez asistence)

Jako další zápas nás čeká 9.3. od 20:30 letos nový tým a pro nás neznámý Tatran Lindr. Soupeř se zatím prezentuje sympatickými výsledky a jediná škoda pro ně je, že jim byl jeden zápas kontumován, protože se nedostavili k utkání. Jelikož ale zbývají již jen 2 zápasy do konce základní části, tak je pro nás toto utkání důležité a potřebujeme z něho vytěžit 3 body, abychom si zajistili lepší postavení pro blížíci se play-off!