Debakl v prvním čtvrtfinálovém zápase

25.04.2013 20:58

Ve středu 24. 4. Se STF Tempish utkal s horkým kandidátem na celkové vítězství v HFBL. Pro nedostatek obránců v týmu Tempišáků muselo dojít k menšímu přeskupení hráčů v poli. Tato změna měla především šetřit síly našich křídelních útočníků. Bohužel ani tato změna nevedla ke kýženému efektu. Přitom jsme do utkání nevstoupili nikterak špatně, již ve 2. minutě se ujala Standova „střela“, 1:0. Pomalejší soupeřův rozjezd byl pouze předehrou celého střetnutí. Týmu Sukmistrů se podařilo vyrovnat stav utkání velice brzo. V 6. minutě se jeden ze soupeřových útočníků nekompromisně natlačil do palebné pozice a prostřelil vše, co mu stálo v cestě.  Tato akce jakoby předznamenala další vývoj zápasu. Dopředu byla hra Tempišáků bezzubá a v defenzivní činnosti nás potápěl především nedůraz a individuální chyby. Mezi 11. až 15. Minutou šli naši borci zřejmě na párek. Neboť v průběhu několika minut jsme inkasovali celkem 3krát. O poločase svítil na světelné tabuli nepříznivý výsledek 1:4. Bohužel toto nebyl konec. O druhé půli pokračovala soupeřova krasojízda, kterou jsme nebyli schopni nikterak zastavit.  Konečné skóre zápasu 1:8 je dosti vypovídající o průběhu zápasu. A šance na postup do dalšího kola play-off? Ta se pohybuje někde v oblasti science-fiction. Odveta se hraje netradičně v pondělí 29. 4. od 20:00. Nezbývá, než doufat, že se každý hráč poučí z vlastních chyb a do příštího střetnutí vstoupíme jako tým. Jedině excelentní týmový výkon povede k dobrému výsledku v pravděpodobně posledním zápase sezóny.