Ani v modrém Tempišáci nezaváhali

22.11.2011 20:43

Jak na střelnici si musel připadat brankář týmu Tupláků. Již před začátkem utkání bylo jasné, který tým bude střílet góly. I když většina Tempišáků hrála na půl plynu, skóre naskakovalo nevídanou rychlostí. A již 7. minutě jsme vedli 4:0. Od této chvíle jsme snažili nechat vyniknout taky našeho brankaře. Přestože naši obránci přihrávali soupeři míčky jak na běžícím pásu, Tuplákům se dlouho nedařilo dát nějaký ten gól. Ujala se až střela Musilové v 11. minutě, která snižovala na 4:1. V druhém dějství mohl divák sledovat pouze, jak Tempišáci střílí jeden gól za druhým. Konečné skóre 8:2 bylo pro soupeře velice přijatelné, vzhledem k průběhu zápasu. A tak Tempišáci pokřtili svou novou modrou sadu dresů vysokou výhrou.

8:2 Hejl S. (Frýba)

V následujícím zápase nás čeká soupeř jiného formátu. Tým Oldschool Heroes v minulé sezoně obsadil výborné 3. místo, a lze ho tedy právem považovat za favorita celé skupiny. Oba týmy budou hrát na 100%. Vždyť vítěz tohoto utkání se usadí na prvním místě skupiny B. A lze bez nadsázky říct, že pro oba týmy toto bude nejdůležitější zápas podzimní části Hfbl.

Proto neváhejte a přijde pomoc svému týmu!!

Zápas začíná 7.12 v 19:40.