1. ČF - prohra až gólem z poslední minuty

28.04.2011 19:07

V prvním zápase čtvrtfinále jsme s favoritem dvojutkání - Delonama svedli (až trochu překvapivě) výsledkově vyrovnané utkání! Soupeře jsme dokonce v prvním poločase i zaskočili a šli jsme do vedení po střele Standy. Následoval však soupeřův tuhý tlak, kterému jsme statečně odolávali i díky naší jistotě v brána - Petrovi. I když soupeř v prvním poločase neproměnil jak trestné střílení, tak přesilovou hru, tak se Delonům povedlo otočit vývoj utkání již před koncem prvního poločasu na 2:1 v jejich prospěch. V druhém poločase jsme stále byli většinu času pod soupeřovým tlakem. I přes to se nám však podařilo vyrovnat na 2:2, po úspěšném zakončení Lukáše S.! Konec zápasu byl velmi dramatický a oba týmy měli šance (Deloni o něco více), aby zvrátili výsledek ve svůj prospěch. Nakonec rozhodla pouhých 30 sekund před koncem o výsledku střela z dálky..bohužel delonská střela. Následné odvolání brankáře již nepomohlo a odešli jsme tak s těsnou prohrou 3:2. Nemáme se ale za nic stydět!!

STF Tempish - Deloni

2:3

góly (asistence) tempišáků:

1:0 Hejl S. (Honc L.)

2:2  Semián L. (bez asistence)

PODĚKOVÁNÍ OPĚT SMĚŘUJE I K NAŠIM FANOUŠKŮM, KTEŘÍ NÁS ZNOVU HLASITĚ PODPOROVALI :)

zajímavost: naše poslední 4 zápasy se vždy dohrávaly bez brankáře! (3x končil zápas odvoláním našeho brankáře a 1x odvolal brankáře a hrál power play náš soupeř)

Odveta se hraje již další týden - 4.5. od 21:50 a opět jsme ve stejné pozici jako v osmifinále po prvním zápase - prohra nebo remíza = konec sezony ... vítězství = rozhodnou nájezdy!